4 részes ágyneműhuzat a DAMASZT mikro - ból újdonság a feldolgozásban - a dombornyomott ágyneműhuzatot egyedi megjelenése és textúrája jellemzi. Az ilyen típusú ágyneműhuzatok olyan technológiával készülnek, amelyeken hő- és nyomáskezeléssel segítségével mintát hoz létre az anyagon, amely dombornyomat hatását kelti. Az ágyneműhuzat damaszt mintázatú zöld színben, az egész ágyneműhuzaton. Mivel pamuthatású mikroszálból készült, ezért puha, nem csúszik, gyorsan szárad, könnyű, de ennek ellenére erős. Kitűnő választás allergiások számára, mert baktériumokra és atkákra ellenálló. Praktikus cipzáras kivitelezésű.
Fedezze fel a damaszt mintás mikroszálas ágynemű előnyeit, és tudja meg cikkünkből, miért ideális választás a kényelmes és egyszerű alváshoz.
A csomagolás tartalma:
- 2 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 2 db 70 x 90 cm párnahuzat
Anyaga: mikroszál - 100% poliészter
Az ágyneműhuzatot kifordítva és cipzárral behúzva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | zöld |
| Garnitúrák | többrészes |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 105g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | damaszt |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |