A jersey lepedő 90x200 cm méretekkel rendelkező ágyra alkalmas, s gumírozott széllel ellátott. A közkedvelt jersey anyagból készült, s gyönyörű sötétszürke, mely minden szobába tökéletesen illik majd.
Anyag: 100% pamut
Méretek: 90 x 200 cm
Súly: 140 g/m2
matrac magasság: do 23 cm
A javasolt mosási hőmérséklet 40 °C. Az első használat előtt javasoljuk, hogy a lepedőt külön mossa ki színes ruhához való finom mosószerrel.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan válasszuk ki az Ön és hálószobája számára megfelelő lepedőt? Tanácsot adunk ITT
Paraméterek
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 140 g/m2 |
| Typ | Na jednolužko |
| Napínací | Ano |
| Optimální výška matrace | 23 cm |
| Fajta | jersey |
| Anyaga | 100% pamut |
| Merétei | 90x200 cm |