Jjersey lepedő LUX 180x200 cm méretű ágyra alkalmas, s gumírozott szegéllyel ellátott. A közkedvelt jersey anyagból készült, s gyönyörű bézs árnyalatú, mely minden szobába tökéletesen illeni fog. A pamut nagyobb fajsúlya garantálja hosszabb élettartamát.
Anyag: 100% pamut
Méretek: 180 x 200 cm
Súly: 170 g/m2
matrac magasság: do 25 cm
A javasolt mosási hőmérséklet 40 °C. Az első használat előtt javasoljuk, hogy a lepedőt külön mossa ki színes ruhához való finom mosószerrel.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan válasszuk ki az Ön és hálószobája számára megfelelő lepedőt? Tanácsot adunk ITT
Paraméterek
| Szín | bézs |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 170 g/m2 |
| Typ | Na dvoulužko |
| Napínací | Ano |
| Optimální výška matrace | 25 cm |
| Prostěradlo s gumou | Ano |
| Fajta | jersey |
| Anyaga | 100% pamut |
| Merétei | 180x200 cm |