A jersey lepedő LUX 90 x 200 cm-es ágyra alkalmas és gumival bevarott szélekkel rendelkezik. A kedvenc jersey anyagból készült, és szép lazacszínü árnyalatú, aminek köszönhetően bármelyik hálószobába illeni fog. A pamut nagyobb vastágsága a garancia a hosszabb élettartamára. Javasolt mosási hőmérséklet 40 °C.
Anyag összetétele: 100% pamut,
Méretek: 90 x 200 cm
Súly: 170 g/m2
matrac magasság: do 25 cm
Az első használat előtt javasoljuk, hogy a lepedőt külön mossa ki színes ruhához való finom mosószerrel.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan válasszuk ki az Ön és hálószobája számára megfelelő lepedőt? Tanácsot adunk ITT
Paraméterek
| Szín | lazac |
| Grammsúly g/m² | 170 g/m2 |
| Typ | Na jednolužko |
| Napínací | Ano |
| Optimální výška matrace | 25 cm |
| Prostěradlo s gumou | Ano |
| Fajta | jersey |
| Anyaga | 100% pamut |
| Merétei | 90x200 cm |