A jersey lepedő LUX 90 x 200 cm-es ágyra alkalmas és gumival bevarott szélekkel rendelkezik. A kedvenc jersey anyagból készült, és szép lila árnyalatú, aminek köszönhetően bármelyik hálószobába illeni fog. A pamut nagyobb vastágsága a garancia a hosszabb élettartamára.
Anyag: 100% pamut
Méretek: 90 x 200 cm
Súly: 170 g/m2
matrac magasság: do 25 cm
A javasolt mosási hőmérséklet 40 °C. Az első használat előtt javasoljuk, hogy a lepedőt külön mossa ki színes ruhához való finom mosószerrel.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan válasszuk ki az Ön és hálószobája számára megfelelő lepedőt? Tanácsot adunk ITT
Paraméterek
| Szín | halványlila |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 170 g/m2 |
| Typ | Na jednolužko |
| Napínací | Ano |
| Optimální výška matrace | 25 cm |
| Prostěradlo s gumou | Ano |
| Fajta | jersey |
| Anyaga | 100% pamut |
| Merétei | 90x200 cm |