A krepp PLUS ágyneműhuzaton levendulás, pillangós és pöttyös patchwork minta található lila, zöld, fehér és barna színben szürke alapon. 100% pamutból készült, amely kitűnő nedvszívó, légáteresztő, kellemes tapintású , és alkalmas egész éves használatra. A kreppre jellemző a gyűrött megjelenése, amely kihozza legnagyobb előnyét, mégpedig, hogy nem kell vasalni. A huzat praktikus cipzáros kivitelezésű. A krepp ágyneműhuzathoz alkalmas jersey vagy frotté lepedő.
🌿 Jellemzők:
✔ Élvezze a krepp megjelenést vasalás nélkül.
✔ A színek még gyakori mosás után sem fakulnak ki.
✔ Légáteresztő anyag a maximális kényelemért.
✔ Pillanatok alatt megszárad.
✔ Puha és kellemes a bőrnek.
✔ Könnyen mosható, nem igényel nagy karbantartást..
✔ Ideális minden évszakban.
✔ Sok mosás után is megtartja formáját.
✔ Szabad és kellemes érzés alvás közben.
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Anyaga: 95% pamut, 5% polyester
Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C.Az ágyneműt ajánlott kifordítva és begombolva mosni, mosószerrel finom, színes mosásra.
Az intenzív színek engednek, így mossa a termékeket külön.A terméket tilos vasalni.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | fehér,lila,szürke |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 140g/m2 |
| Vasalásmentes | igen |
| Díszítés | virágok,lepkék,pöttyök |
| Anyaga | 95% pamut, 5% mikroszálas |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |