A pamuthatású mikroszálas ágyneműhuzat gyönyörű, modern mintájú ágyneműhuzat, bordó és óarany rózsaszín árnyalatú nagy virágokkal bézs alapon. Mivel pamuthatású mikroszálból készült, ezért puha, nem csúszik, gyorsan szárad,könnyű, de ennek ellenére erős. Kitűnő választás allergiások számára, mert baktériumokra és atkákra ellenálló. Praktikus villámzáras kivitelezésű.
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Anyaga: 100% mikroszál-poliészter.
Az ágyneműhuzatot kifordítva és a villámzárat behúzva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | bézs,régi rózsaszín,boros |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 100g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | virágok |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |