A pamuthatású mikroszálas ágyneműhuzat szürke alapon málna, fekete és fehér árnyalatú körök eredeti motívuma. Mivel pamuthatású mikroszálból készült, ezért puha, nem csúszik, gyorsan szárad,könnyű, de ennek ellenére erős. Kitűnő választás allergiások számára, mert baktériumokra és atkákra ellenálló. Praktikus villámzáras kivitelezésű. A tökéletes hálószobához már csak az ágynemű és a megfelelő lepedő összehangolása hiányzik – Alakítsa át hálószobáját hangulata szerint.
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Anyaga: 100% mikroszál-poliészter.
Az ágyneműhuzatot kifordítva és a villámzárat behúzva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | fekete,málna,szürke |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 100g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | absztrakt,körök |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |