A pamut ágyneműhuzaton kék színű, finoman egymásba fonódó levelekből álló végtelen mintával rendelkezik, amely harmonikusan kontrasztot hoz létre a kék-türkiz színű háttérrel. Az ágyneműhuzat a kedvelt pamutból készült, amelyet kiváló nedvszívó képesség és légáteresztő képesség jellemez. A könnyű mikroszálas keverék sok praktikus előnnyel jár. Garantálja az anyag puhaságát, nagyobb gyűrődésállóságát és színtartósságát, így a színek élénkek maradnak még sok mosás után is. Bármely évszakra alkalmas. Az ágyneműhuzat villámzárral kapcsolással rendelkezik. Az ágyat egy színbe hangolhatja ha vásárol egy frotté vagy jersey lepedőt azonos színben.
Anyaga: 80% pamut, 20% polyester
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat.
Az ágyneműhuzatot kifordítva és bekapcsolva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 40 °C. A pamutból készült terméket 70 °C-on is lehet mosni, de ebben az esetben a színállandóság nem garantált, és nem lehet reklamálni a színekkel kapcsolatban.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | kék |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 125g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | absztrakt,geometriai alakzatok |
| Anyaga | 80% bavlna, 20% mikrovlákno |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |