A pamut ágyneműhuzatot kétoldalas motívuma van. Egyik oldalán elegáns minta látható, tele virágzó virágokkal a zöld, piros és régi rózsaszín színek árnyalataiban fehér alapon. A másik oldalon minta látható, tele virágzó virágokkal a zöld, fehér és régi rózsaszín színek árnyalataiban boros alapon. Az ágyneműhuzat PLUS pamutból készült, mely kiváló nedvszívó képességgel és légáteresztő képességgel jellemezhető. Bármilyen évszakra alkalmas. A mikroszálas könnyű keverék garantálja az anyag lágyságát és színtartósságát, valamint csökkenti a gyűrődését. Az ágyneműhuzat cipzáras kapcsolással rendelkezik. Az ágyat egy színbe hangolhatja ha vásárol egy frotté vagy jersey lepedőt azonos színben.
2. osztály – figyelmeztetés: Az ok a szöveten található apró hibák, amelyek semmilyen módon nem befolyásolják a termék funkcionalitását vagy a használat kényelmét. Csupán esztétikai hiányosságról van szó, ami miatt a termék másodosztályú besorolást kapott.
Anyaga: 95% pamut, 5% poliészter
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Az ágyneműhuzatot kifordítva és bekapcsolva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 40 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan kell helyesen mosni az ágyneműt, hogy minél tovább megőrizze színeit és minőségét?
Paraméterek
| Szín | fehér,régi rózsaszín,boros,zöld |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| kétoldalas | igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 125g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | virágok |
| Anyaga | 95% bavlna, 5% mikrovlákno |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |