A pamut ágyneműhuzatot fehér alapon mezei virágok, páfrányok és levelek motívuma sárga, zöld, piros és kék árnyalatokban. Az ágyneműhuzat BASIC pamutból készült, mely kiváló nedvszívó képességgel és légáteresztő képességgel jellemezhető. Bármilyen évszakra alkalmas. A mikroszálas könnyű keverék garantálja az anyag lágyságát és színtartósságát, valamint csökkenti a gyűrődését. Az ágyneműhuzat cipzáras kapcsolással rendelkezik. Az ágyat egy színbe hangolhatja ha vásárol egy frotté vagy jersey lepedőt azonos színben.
Anyaga: 80% pamut, 20% poliészter
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Az ágyneműhuzatot kifordítva és bekapcsolva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 40 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan kell helyesen mosni az ágyneműt, hogy minél tovább megőrizze színeit és minőségét?
Paraméterek
| Szín | fehér,kék,zöld,sárga |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 125g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | virágok,levelek |
| Anyaga | 80% bavlna, 20% mikrovlákno |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |