A pamut ágyneműhuzaton kék, piros és fehér csík motívuma található. Az ágyneműhuzat speciális RENFORCÉ pamutból készült, amelyre jellegzetes lágysága, szilárdsága és az, hogy minimálisan gyűrődik. Ez a modern feldolgozású pamut simává teszi valamint növeli nedvszívó képességét. További jó tulajdonsága a színtartás és strapabírás, ezáltal hosszú élettartamú. Miután ezt az ágyneműt kipróbálja, már nem fog akarni másban aludni. A huzat cipzáras kivitelezésű. Az ágyát tökéletesen összehangolhatja egy azonos színű frottír vagy jersey lepedő megvásárlásával.
Az ágyneműhuzataink a „Bizalom a textil felé” jelöléssel vannak ellátva, az OEKO-TEX® tanúsítványnak köszönhetően, mely garantálja, hogy a gyártás során a környezet nem volt kitéve semmiféle mérgező vegyi anyagoknak, és nem lesz ezeknek kitéve a bőre sem.
Anyaga: 100% pamut
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat.
Az ágyneműhuzatot kifordítva és bezárva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 40 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | fehér,piros,kék |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 150g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | csíkok |
| Anyaga | 100% pamut |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |