A pamut ágyneműhuzaton hullámok motívuma található rajta kék, fehér, fekete és szürke színben, hópelyhekkel és hógolyókkal kiegészítve fehér színben. Az ágyneműhuzat a kedvelt pamutból készült, amelyet kiváló nedvszívó képesség és légáteresztő képesség jellemez. Bármely évszakra alkalmas. Az ágyneműhuzat villámzárral kapcsolással rendelkezik. A tökéletes hálószobához már csak az ágynemű és a megfelelő lepedő összehangolása hiányzik – Alakítsa át hálószobáját hangulata szerint.
Anyaga: 80% pamut, 20% polyester
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat.
Az ágyneműhuzatot kifordítva és bekapcsolva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 40 °C. A pamutból készült terméket 70 °C-on is lehet mosni, de ebben az esetben a színállandóság nem garantált, és nem lehet reklamálni a színekkel kapcsolatban.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | fehér,fekete,kék,szürke |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 125g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | csíkok,Karácsonyi,pehely,téli |
| Anyaga | 80% bavlna, 20% mikrovlákno |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |