Az EXCLUSIVE mikroszatén modern dizájnjával hívja fel magára a figyelmet, elegáns tollmintákkal és finom vonalakkal kék, szürke és arany árnyalatokban világos alapon. A stílusos és légies minta kifinomult megjelenést kölcsönöz a hálószobának, és kellemes, elegáns hangulatot teremt. Nagyszerű tulajdonságai miatt beleszeret a különleges Exclusive mikroszálba! Puha tapintású, finom pamutra hasonlít. Ennek ellenére tartós, nem gyűrődő és gyorsan szárad. Ez az anyag ötvözi a mikroszál előnyeit a pamut felületkezelésével, ennek köszönhetően csúszásgátló. A mikroszál antibakteriális, és a legjobb választás az allergiások számára. Kapcsolása praktikus cipzáras.
A csomagolás tartalma:
- 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm
- 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- 1 db 40 x 40 cm párnahuzat
Anyag: mikroszál - 100% poliészter
Az ágyneműhuzatot kifordítva és becipzározva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 120g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | virágok,növények |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra,többrészes |