Mikroszatén ágyneműhuzatok készült, finom virágos és növényi motívumokkal, geometrikus formákkal kombinálva. Színvilága világos árnyalatú, bézs, kék, fehér és kerozin tónusokban, amelyek nyugodt és elegáns hatást keltenek. Nagyszerű tulajdonságai miatt beleszeret a speciális, szatén bevonatú mikroszálas anyagba! Nagyon puha tapintású és selyemre emlékeztet. Ennek ellenére strapabíró, gyorsan száradó és nem gyűrődik - így nem kell vasalni! A mikroszál antibakteriális, így a legjobb választás az allergiában szenvedők számára. Ennek a műszálnak az előnye a nagy nedvszívó képessége is, aminek köszönhetően tartósan ragyogó színű marad az anyag. Az ágyneműhuzat praktikus cipzáras kivitelezésű.
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 200 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Anyaga: mikroszál - 100% poliészter
Az ágyneműhuzatot kifordítva és cipzárral behúzva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C. A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan kell helyesen mosni az ágyneműt, hogy minél tovább megőrizze színeit és minőségét?
Paraméterek
| Szín | bézs,fehér,kék,kerozin |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 100g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | levelek,növények |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |