A Top Exclusive ágyneműhuzatot egy ágyra tervezték lime, sötétszürke és fehér színű vonalak és csíkok mintázata található rajta, szürke alapon. Hagyja, hogy magával ragadja a színek és formák harmóniája, amely új életet és jellegzetes stílust lehel hálószobájába. A párnahuzat mindkét oldala ugyanazzal a mintával fog elvarázsolni. A takaróhuzat másik oldalán ugyanaz a motívum van, mint az elülső oldalán. Ez a fényűző ágyneműhuzat azoknak készült, akik tökéletes kényelemre és eleganciára vágynak hálószobájukban. Kiváló minőségű mikrosatinból készült, mely puhaságáról és tartósságáról ismert, tapintásra kellemes, kényelmes alvást biztosítva. Ebben az ágyneműgarnitúrában a takaró nem csúszkál. Az innovatív nyomtatási technológia gondoskodik arról, hogy a színek intenzívek és stabilak maradjanak még sok mosás után is, így ágyneműje mindig újszerű lesz. Kényelme érdekében az ágyneműhuzat praktikus cipzáras kapcsolással van ellátva, ami megkönnyíti a kezelését.
A csomagolás tartalma:
- 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm
- 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Anyag: mikroszál - 100% poliészter
Az ágyneműhuzatot kifordítva és becipzározva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | fehér,mész,szürke |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 110g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | nyomtatott |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |