A pamuthatású mikroszálas ágyneműhuzat világos türkiz levélminta és sötétkék növényminta található sötét türkiz színű alapon.
. Mivel pamuthatású mikroszálból készült, ezért puha, nem csúszik, gyorsan szárad,könnyű, de ennek ellenére erős. Kitűnő választás allergiások számára, mert baktériumokra és atkákra ellenálló. Praktikus villámzáras kivitelezésű.
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 220 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Anyaga: 100%mikroszál-poliészter.
Az ágyneműhuzatot kifordítva és a villámzárat behúzva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | kék,türkiz |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| délka | prodloužené |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 100g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | növények |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x220 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |