pamuthatású mikroszálas ágyneműhuzaton szürke és lime színű árnyalatú négyzetekből és téglalapokból álló mintával rendelkezik, amelyeket virágzó napraforgó narancssárga, lime és szürke színben díszít. Mivel pamuthatású mikroszálból készült, ezért puha, nem csúszik, gyorsan szárad,könnyű, de ennek ellenére erős. Kitűnő választás allergiások számára, mert baktériumokra és atkákra ellenálló. Praktikus villámzáras kivitelezésű.
A csomagolás tartalma:
- 1 db 140 x 220 cm takaróhuzat
- 1 db 70 x 90 cm párnahuzat
Anyaga: 100%mikroszál-poliészter.
Az ágyneműhuzatot kifordítva és a villámzárat behúzva javasoljuk mosni, finom és színes szövetekre alkalmas mosószerekben. Az intenzív színek engedhetnek, ezért a termékeket mossa külön. A javasolt mosási hőmérséklet a 30 °C.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | mész |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30° |
| Grammsúly g/m² | 100g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | virágok |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x220 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |