A fotónyomtatással ellátott ágyneműhuzat feldob minden hálószobát és gyerekszobát! Az ágyneműhuzatot két zebra képe díszíti. A másik oldal fehér színű színes csíkokkal kiegészítve. A kép gazdag, erős színekben pompázik. Az ágyneműhuzat a népszerű 100% pamutból készült, amelyet kiváló nedvszívó és légáteresztő képesség jellemez. Bármely évszakra alkalmas. Az ágyneműhuzat kapcsolása cipzáras. Jersey, frottír és mikroplüss lepedők alkalmasak a pamut ágyneműhuzathoz.
A csomagolás tartalma:
- 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm
- 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Az ágyneműhuzatot kifordítva ajánlott mosni, becipzározva, lágy és élénk színű anyagok tisztítására alkalmas mosószerrel. Az élénk színek engedhetnek, ezért javasolt külön mosni. Az ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C. A színábrázolás kissé eltérhet a valóságtól.
Paraméterek
| Szín | fehér,fekete |
| Garnitúrák | Kétrészes – egyszemélyes ágyra |
| Grammsúly g/m² | 130g/m2 |
| Vasalásmentes | nem |
| Díszítés | állatok |
| Anyaga | 100% pamut |
| A párna méretei | 70x90 cm |
| A takaró méretei | 140x200 cm |
| Kivitelezés | cipzáras |