A jersey lepedő 220 x 200 cm-es ágyra alkalmas és gumival bevarott szélekkel rendelkezik. A kedvenc jersey anyagból készült, és szép sötétkék árnyalatú, aminek köszönhetően bármelyik hálószobába illeni fog. A pamut nagyobb vastágsága a garancia a hosszabb élettartamára. Javasolt mosási hőmérséklet 40 °C.
Anyag összetétele: 100% pamut,
Méretek: 220 x 200 cm
Súly: 190 g/m2
matrac magasság: do 28 cm
Az első használat előtt javasoljuk, hogy a lepedőt külön mossa ki színes ruhához való finom mosószerrel.
A képen látható színek enyhén eltérhetnek a valóságtól.
Hogyan válasszuk ki az Ön és hálószobája számára megfelelő lepedőt? Tanácsot adunk ITT
Paraméterek
| Szín | sötétkék |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40° |
| Grammsúly g/m² | 180 g/m2 |
| Typ | Na dvoulužko |
| Optimální výška matrace | 25 cm |
| Prostěradlo s gumou | Ano |
| Fajta | frotté |
| Anyaga | 80% pamut, 20% poliester |
| Merétei | 220x200 cm |